Upražíme

V našej trnavskej pražiarni sa nachádza veľké množstvo balíkov kávových zŕn z rôznych kútov sveta. Vašou úlohou bude vybrať si svojho favorita spomedzi všetkých uchádzačov. Radi experimentujete alebo idete na istotu? V našej pražiarni máte možnosť namiešať si kávu podľa vašich preferencií. Zastavte sa u nás a vyberte si. 

Zabalíme

Žijeme v dobe sebarealizácie a naplnenie našich snov máme na dosah. Kým sa Vaša káva praží v našej pražiarni, máte možnosť vybrať obal. K dispozícií máme veľké i malé vrecká. Páči sa vám prepracovaný obalový dizajn alebo minimalistická nálepka na vreckách? Paleta možností je pestrá a fantázii sa medze nekladú. Vyberte si a realizáciu nechajte na nás. Po odsúhlasení veľkosti vreciek a dizajnu nasleduje proces balenia. Vašu kávu nabalíme a pošleme po kuriérovi priamo k Vám. Naša služba platí pre malé, stredné, ale i veľké odbery. Dodávanie kávy môže byť jednorazové i pravidelné. Dokážeme splniť akékoľvek požiadavky. 

Do posledného detailu

Vaša káva v skvelom obale je malou predzvesťou niečoho väčšieho. Pripravujte hosťom vo vlastnej kaviarni, bare či reštaurácii Vašu značku kávy. Kompletný servírovací sortiment od lyžičky cez sladkú drobnosť až po šálky Vám zabezpečíme my. Vyskladajte si kompletnú mozaiku detailov a vytvorte jeden absolútne dokonalý celok. Kúsok z vás pre všetkých, kto k vám zavíta. Vlastný svet, kde spolu všetko ladí. Hrnček k tanieriku, tanierik k cukru, cukor k lyžičke. Aby bolo všetko ,,eňo ňuňo".