5 460 €

Na objednávku Sledovať dostupnosť - termín dodania po dohode
ks

Dizajn, ktorý kombinuje minulé časy s modernou robustnosťou. Kávovar SANREMO TORINO je stroj, ktorý vyniká z davu. Všetky detaily sú úplne viditeľné vďaka LED osvetleniu. S týmto strojom sa kvalita a spoľahlivosť Sanremo dokážu naplno prejaviť. Okamžite si všimnete ohromujúci retro dizajn – pripomínajúci tranzistorové rádio zo 60. rokov! Model má na prednej strane tri budíky : jeden ukazujúci tlak v bojleri, jeden tlak v čerpadle a druhý ukazujúci správnu teplotu pre dosiahnutie perfektnej kávy. viac

Výrobca: SanremoKód produktu: P00063Doprava a platba

Vďaka moderným technológiam vynikne chuť kávy. Pre prípravu vášho cappuccina najlepším možným spôsobom, sú parné trysky vyvinuté a navrhnuté tak, aby ste vďaka jedinečnej zmesi vzduchu a pary mohli získať dokonale napenené mlieko s ideálnou konzistenciou. Okrem ďalších vynikajúcich funkcií ponúka TORINO systémovú službu Bluetooth (ako opcia) systém Bluetooth, ktorý vám umožní spravovať parametre technickej podpory a sledovať počet vydaných káv jednoducho pomocou smartfónu alebo tabletu s vyhradenou aplikáciou.

K vybaveniu patrí veľký 12-litrový bojler, rýchle parné trysky, vstavané rotačné čerpadlo a systém pre-infúzie.

TORINO je tradičný veľkokapacitný stroj navrhnutý pre rušné kaviarne a podniky, ktoré hľadajú pútavý a štýlový retro vzhľad. Ak chcete tento stroj skutočne predviesť, vyberte si model s voliteľnými LED svetlami, ktorý vášmu pultu dodá dotyk pôvabu a štýlu. TORINO je k dispozícii v červenej, čierno-bielej, čiernej a bielej farbe.

  • Výpusť na horúcu vodu: 1
  • Trysky na paru: 2
  • Počet hláv: 2
  • Napätie: 220/240 V
  • Výkon: 3,3 kW
  • Rozmery (š x v x h): 780 x 580 x 590 mm
  • Hmotnosť: 63 kg