0 €

ks

Industriálny dizajn do domácnosti. Model Steel bez problémov prekračuje hranice domáceho použitia. Bol navrhnutý týmom inžinierov zo spoločnosti Ascaso a je vyrobený veľmi kvalitne a robustne, čo ocení každý expert na kávovary. Sú použité iba tie najlepšie materiály a dominuje samozrejme kov (nerez, hliník, mosadz), plast je využitý len minimálne. viac

Výrobca: AscasoKód produktu: SAPUWDoprava a platba

PID: poskytuje profesionálne funkcionality: tepelná stabilita, externe regulovateľný pretlakový ventil, displej pre pohodlné nastavenie dôležitých parametrov (teplota, preinfúzia,..) 

Versatile verzia: s mobilnou pákou – na mletú kávu aj PODy (možnosť dokúpenia adaptéra na kapsule)

Thermoblock: vďaka vysokej tepelnej kapacite a vnútornej trubici dĺžky 1m sa zabezpečuje tepelná stabilita. Optimalizované elektronickou reguláciou. Nerezový bojler a špirála uľahčujú údržbu - na nerezových častiach sa toľko neusádza vodný kameň.

Čerstvá voda: dochádza vždy k ohrevu len malého množstva vody

Parná tryska: kombinácia hliníka a nerezovej ocele zaisťuje plynulú a dostatočnú paru bez obmedzení. Teplu odolné rameno trysky "cool touch"

Zásobník na vodu: je veľmi dobre prístupný pre jednoduchú údržbu a čistenie. 

Kovové prepínače a LED kontrolky

LED osvetlenie pracovného priestoru

Profesionálne vodné čerpadlo s výkonom 20 barov zaisťuje extrakciu kávy. Pri modeli Steel je použitý celkový výkon k extrakcii kávy, pri modeli PID je tlak regulovaný pretlakovým ventilom.

Rozsah teplôt od 90 °C do 106 °C. Garantovaná maximálna odchýlka je +/- 1,5 °C pri priebežnom aj prerušovanom použití. 

  • Nádržka na vodu: 2l 
  • Tryska na paru: 1
  • Počet hláv: 1
  • Napätie: 120/230 V
  • Výkon: 1052 W
  • Rozmery (š x v x h): 270 x 360 x 315 mm
  • Hmotnosť: 12 kg