0 €

ks

Pákový kávovar Ascaso Dream sa pýši extravagantným retro vzhľadom. Disponuje parnou tryskou, s ktorou ľahko pripravíte jemnú mliečnu penu. Je vhodný do domácnosti alebo kancelárie. viac

Výrobca: AscasoKód produktu: DVARDoprava a platba

Dizajn: Pri výrobe tohto kávovaru sa veľká pozornosť sústreďuje najmä na jeho unikátne vonkajšie prevedenie. Telo pozostáva výlučne z vysokokvalitných materiálov, a to z ručne lešteného hliníka, kovu a nerezovej ocele, z ktorej je napríklad zhotovená odkvapávacia doska.

Jednoduché ovládanie: Kávovar sa dá jednoducho ovládať pomocou troch malých kovových spínačov v tvare páky. Jeden slúži na zapnutie/vypnutie stroja, druhý na zapnutie pary a tretí na spustenie prípravy espressa. Sú umiestnené na prednej časti kávovaru, pričom sa môžu pochváliť nápaditým retro dizajnom.

Vibračná pumpa: Profesionálna pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 20 bar, výsledkom čoho je dokonalá extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn. Správnu teplotu zabezpečuje varná jednotka s veľmi stabilným teplotným rozsahom, čo zaručuje nezameniteľnú chuť kávy nezávisle od toho, koľko porcií chcete pripraviť, prípadne či robíte klasické espresso alebo väčšiu dávku.

Parná tryska: Pomocou špeciálnej parnej trysky ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Je vyrobená z nerezovej ocele, pričom jej obsluhu zvládne naozaj každý. 

Filter: Filter (sitko) je vyrobený z vysokokvalitného nerezového materiálu AISI 304. Cirkulárna perforácia filtra sa vyznačuje uniformným charakterom - jednotlivé otvory sú od seba približne rovnako vzdialené. Okrem toho, jeho špeciálny dizajn zaručuje rovnomerný pretlak a znižuje upchávanie dierok.

Kompletná výbava: Súčasťou balenia je sitko na prípravu kávy z E.S.E. PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Ďalej v ňom nájdete profesionálnu páku s dvojitým výtokom, profesionálny tamper o priemere 57 mm na správne utlačenie kávy a odmerku na presné dávkovanie kávy.

Nápaditý termometer: Na prednej časti kávovaru sa nachádza štýlový externý termometer informujúci o teplote kávy, ktorá je zobrazená v stupňoch Celzia a Fahrenheitoch.

  • Nádržka na vodu: 1,3l 
  • Tryska na paru: 1
  • Počet hláv: 1
  • Napätie: 120/230 V
  • Výkon: 1050 W
  • Rozmery (š x v x h): 245 x 345 x 280 mm
  • Hmotnosť: 10 kg